Oris BC 3 herrarmbandsur
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ORIS, armbandsur, Big Crown, BC 3 Day-Date, stål, ca 2007, automatisk, safirglas, dag, datum, refnr. boettnr. 20-20141, cal ETA 2836-2, originallänk, viklås, diameter 40 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage och repor
698127
2019-11-11