Oris BC 3 herrarmbandsur

Oris BC 3 herrarmbandsur
Oris BC 3 herrarmbandsur
Oris BC 3 herrarmbandsur
Oris BC 3 herrarmbandsur
Oris BC 3 herrarmbandsur
Oris BC 3 herrarmbandsur
Oris BC 3 herrarmbandsur
Oris BC 3 herrarmbandsur
Oris BC 3 herrarmbandsur
Oris BC 3 herrarmbandsur
Oris BC 3 herrarmbandsur
Oris BC 3 herrarmbandsur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIS, armbandsur, Big Crown, BC 3 Day-Date, stål, ca 2007, automatisk, safirglas, dag, datum, refnr. boettnr. 20-20141, cal ETA 2836-2, originallänk, viklås, diameter 40 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage och repor

698127

2019-11-11