Dagbädd Erik Wörtz för IKEA

Dagbädd Erik Wörtz för IKEA
Dagbädd Erik Wörtz för IKEA
Dagbädd Erik Wörtz för IKEA
Dagbädd Erik Wörtz för IKEA
Dagbädd Erik Wörtz för IKEA
Dagbädd Erik Wörtz för IKEA
Dagbädd Erik Wörtz för IKEA
Dagbädd Erik Wörtz för IKEA

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK WÖRTZ, dagbädd, IKEA, teak, 1960-tal, sitthöjd ca 40 med dyna, ramens mått utan dyna ca 195x80 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

bruksslitage, dyna ej original/fel mått

698144

2019-11-27