Karmfåtöljer 1 par
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMFÅTÖLJER, 1 par, betsat trä, Karl Johan, 1800-talets första hälft, ryggar med skuren urna, broderade sitsar av twistsöm, höjd 86, sittdjup 47, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage, smärre sprickor förekommer
698147
2019-11-05