Karmfåtöljer 1 par

Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par
Karmfåtöljer 1 par

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMFÅTÖLJER, 1 par, betsat trä, Karl Johan, 1800-talets första hälft, ryggar med skuren urna, broderade sitsar av twistsöm, höjd 86, sittdjup 47, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage, smärre sprickor förekommer

698147

2019-11-05