Ask 1800-tal

Ask 1800-tal
Ask 1800-tal
Ask 1800-tal
Ask 1800-tal
Ask 1800-tal
Ask 1800-tal
Ask 1800-tal
Ask 1800-tal
Ask 1800-tal
Ask 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

1 000 SEK

ASK, 1800-talets mitt/andra hälft, empirestil, blått glas, montering i mässing, mässing med pressad dekor v bl.a. sfinxer, höjd ca 5,5, 13x8 cm

Ebstaka mindre nagg

698152

2019-11-05