Soffbord Svante Skogh

Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh
Soffbord Svante Skogh

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVANTE SKOGH Soffbord, ek och teak, modell 112, höjd 47 cm, 150x49 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, märken på yta/repor

698162

2019-11-27