Bordspendyl senempire

Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire
Bordspendyl senempire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, senempire, urtavla med romerska siffror, förgylld brons och patinerad, krönt av yngling, höjd ca 36 cm, pendel o nyckel finns
PROVENIENS: Stopalo

698166

2019-11-24