Vitrinskåp Louis XVI stil

Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil
Vitrinskåp Louis XVI stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal, Louis XVI stil, övre delen med vitrin, stomme fanerad i mahogny, floral intarsiadekor, beslag i mässing, välvda skåpluckor, invändigt med hyllplan, inredning delvis klädd med plysch, höjd ca 152, 103x31 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor och märken

698170

2019-11-05