Bord med klaffar
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD MED KLAFFAR Benställning av bok, skiva med ekfanér, lådor i sarg, höjd 75 cm, bredd 88 cm, längd 136-212 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
ytslitage, repor, en låda kärmar, skivans mittparti solblekt/klaffar något mörkare
698171
2019-11-27