Bord med klaffar

Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar
Bord med klaffar

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD MED KLAFFAR Benställning av bok, skiva med ekfanér, lådor i sarg, höjd 75 cm, bredd 88 cm, längd 136-212 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

ytslitage, repor, en låda kärmar, skivans mittparti solblekt/klaffar något mörkare

698171

2019-11-27