Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RAJABU CHIWAYA (Tanzania, 1951-2004): Tinga tinga, Giraff och fågel, lackfärg på pannå, signerad, ca 57x59 cm
Mindre repor
698178
2019-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här