Certina armbandsur 18K

Certina armbandsur 18K
Certina armbandsur 18K
Certina armbandsur 18K
Certina armbandsur 18K
Certina armbandsur 18K
Certina armbandsur 18K
Certina armbandsur 18K
Certina armbandsur 18K
Certina armbandsur 18K
Certina armbandsur 18K
Certina armbandsur 18K
Certina armbandsur 18K

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 500 SEK

CERTINA, armbandsur, 18K, rödguld, quartzverk, safirglas, stavindex, datum, krona märkt C, präglad läder rem med förgylld sölja i original, serie nr. EOL 158.9289.68, water resistent 3 bar (30m/100ft, diam ca 33.5 mm, box, ytterkartong samt kopia av garanti daterad 191024 medföljer

Nyskick. Aldrig använd.

698180

2019-11-17