Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÄNK Almfaner, svensk tillverkning, omkring 1940-tal, beslag i vitmetall, höjd ca 85 cm, 160x50 cm, nyckel märkt "cb"

Säljes för Kronofogdens räkning

saknar hyllplan, ytslitage

698181

2019-11-27