Hörnskåp Louis XVI stil

Hörnskåp Louis XVI stil
Hörnskåp Louis XVI stil
Hörnskåp Louis XVI stil
Hörnskåp Louis XVI stil
Hörnskåp Louis XVI stil
Hörnskåp Louis XVI stil
Hörnskåp Louis XVI stil
Hörnskåp Louis XVI stil
Hörnskåp Louis XVI stil
Hörnskåp Louis XVI stil
Hörnskåp Louis XVI stil
Hörnskåp Louis XVI stil

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1900-talets mitt, Louis XVI stil, övre delen med vitrin, fanerad i mahogny, intarsiadekor av girlander och blombuketter, beslag i mässing, välvda skåpluckor, invändigt med hyllplan, inredning delvis klädd i plysch, höjd ca 200, 93x60 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor och märken

698193

2019-11-05