Soffa DUX

Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX
Soffa DUX

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFA, ca 1960-tal, DUX, 3-sits, stålunderrede, klädsel i svart läder, lösa dynor, sitthöjd ca 40, längd 200 cm

Stomme med hål, i övrigt hårt bruksslitage

698200

2019-11-07