Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, ca 1960-tal, DUX, snurrfunktion, stålunderrede, klädsel i svart läder, lösa dynor, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
698202
2019-11-07
Gör en kostnadsfri värdering här