Fåtöljer Dux

Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, ca 1960-tal, DUX, snurrfunktion, stålunderrede, klädsel i svart läder, lösa dynor, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

698202

2019-11-07