Sakekoppar silver Japan Suzuyu Sho´ten
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAKEKOPPAR, 6 st., sterlingsilver, Japan, Suzuyu Sho´ten, 1900-tal, diameter ca 7,5 cm, vikt ca 258 g, i trälåda
PROVENIENS: Diplomat Ragnvald Richardson (R:son) Bagge (1903-1991)
Smärre slitage
698212
2019-11-05