Brickbord Japan 1900-tal

Brickbord Japan 1900-tal
Brickbord Japan 1900-tal
Brickbord Japan 1900-tal
Brickbord Japan 1900-tal
Brickbord Japan 1900-tal
Brickbord Japan 1900-tal
Brickbord Japan 1900-tal
Brickbord Japan 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKBORD, lackarbete, Japan, 1900-talets mitt, bemålat i svart, gulddekor, röd skiva, höjd ca 20, 31x31 cm

PROVENIENS: Diplomat Ragnvald Richardson (R:son) Bagge (1903-1991)

Slitage

698228

2019-11-05