Elsa Ström-Ciacelli

Elsa Ström-Ciacelli
Elsa Ström-Ciacelli
Elsa Ström-Ciacelli
Elsa Ström-Ciacelli
Elsa Ström-Ciacelli
Elsa Ström-Ciacelli

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELSA STRÖM-CIACELLI (1876-1952): Blomsterbukett, signerad E.S Ciacelli samt a tergo E.Ström-Ciacelli, olja på papp-pannå, ca 22,5x17 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Skador

698243

2019-11-25