Två skåp

Två skåp
Två skåp
Två skåp
Två skåp
Två skåp
Två skåp
Två skåp
Två skåp
Två skåp
Två skåp
Två skåp
Två skåp

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅP / UNDERDELAR med skivor samt sidostycken i teak, 2 st, luckor samt lådor bemålade i grått, höjd 74 cm, bredd 97 cm, djup 42 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, repor, sprickor

698255

2019-11-27