Två skåp
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKÅP / UNDERDELAR med skivor samt sidostycken i teak, 2 st, luckor samt lådor bemålade i grått, höjd 74 cm, bredd 97 cm, djup 42 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, repor, sprickor
698255
2019-11-27