Hyllsystem Arne Vodder & Anton Borg
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ARNE VODDER & ANTON BORG Hyllsystem i två sektioner, teak, Vamo, Danmark, höjd 152 cm, total bredd ca 228 cm, djup 27-48 cm
Säljes för Kronofogdens räkning
slitage, repor, fästen på en nedre hurts med skador/något fäste saknas
698259
2019-11-27