Hyllsystem Arne Vodder & Anton Borg

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ARNE VODDER & ANTON BORG Hyllsystem i två sektioner, teak, Vamo, Danmark, höjd 152 cm, total bredd ca 228 cm, djup 27-48 cm

Säljes för Kronofogdens räkning

slitage, repor, fästen på en nedre hurts med skador/något fäste saknas

698259

2019-11-27