Serveringsvagn från E.W Ottoson Kormöbelfabrik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, E.W. Ottosson korgmöbelfabrik, Stockholm, 1940-tal, stomme i bambu och rotting, glasskiva i blästrat glas, på hjultrissor, höjd ca 62, 90x50 cm

Bruksslitage, ena hjulet är platt

698284

2019-11-06