Väggspegel gustaviansk

Väggspegel gustaviansk
Väggspegel gustaviansk
Väggspegel gustaviansk
Väggspegel gustaviansk
Väggspegel gustaviansk
Väggspegel gustaviansk
Väggspegel gustaviansk
Väggspegel gustaviansk

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1700-tal, gustaviansk, a tergo med spår av hallstämpel, förgylld och bronserad, skuren dekor, fasettslipat glas, ca 72x31 cm

Senare glas och och bronsering

698295

2019-11-05