Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
VÄGGSPEGEL, 1700-tal, gustaviansk, a tergo med spår av hallstämpel, förgylld och bronserad, skuren dekor, fasettslipat glas, ca 72x31 cm
Senare glas och och bronsering
698295
2019-11-05