Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, Louis XVI-stil, fanérad i oliak träslag, invändigt med pegelgla, höjd ca 122,5 70x40 cm, nyckel finns

Fanérskador, hyllplan i glas saknas

698308

2019-11-05