Herman Lindqvist oljemålning

Herman Lindqvist oljemålning
Herman Lindqvist oljemålning
Herman Lindqvist oljemålning
Herman Lindqvist oljemålning
Herman Lindqvist oljemålning
Herman Lindqvist oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

HERMAN LINDQVIST (1868-1923): Molins fontän, Kungsträdgården signerad och daterad H Lindqvist 1916, olja på duk, ca 50x62 cm

698317

2019-11-05