Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
HERMAN LINDQVIST (1868-1923): Molins fontän, Kungsträdgården signerad och daterad H Lindqvist 1916, olja på duk, ca 50x62 cm
698317
2019-11-05