Pamela "Mela" Anderberg stilleben

Pamela
Pamela
Pamela
Pamela

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAMELA "MELA" ANDERBERG (1865-1927): Stilleben, olja på pannå, signerad och daterad 1924, 50 x 92,5 cm.

Sedvanligt ytslitage.

698322

2019-11-14