Herrbetjänt 1960-tal

Herrbetjänt  1960-tal
Herrbetjänt  1960-tal
Herrbetjänt  1960-tal
Herrbetjänt  1960-tal
Herrbetjänt  1960-tal
Herrbetjänt  1960-tal
Herrbetjänt  1960-tal
Herrbetjänt  1960-tal
Herrbetjänt  1960-tal
Herrbetjänt  1960-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 800 SEK

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt med byxpress, betsad bok, hjultrissor samt detaljer i mässing, 1960-tal, Italien, höjd 101 cm

Smärre slitage

698332

2019-11-05