Stolar empirestil
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 4 st, empirestil, tidigt 1900-tal, stomme i betsad björk, läderklädda sitsar, förstärkningar med järnsmide, sitsarna avtagbara, sitthöjd ca 47 cm
Bruksslitage, repor, spricka på ena stolens sittdel
698334
2019-11-06