Stolar empirestil

Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil
Stolar empirestil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 4 st, empirestil, tidigt 1900-tal, stomme i betsad björk, läderklädda sitsar, förstärkningar med järnsmide, sitsarna avtagbara, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, repor, spricka på ena stolens sittdel

698334

2019-11-06