Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Ros och frukt stilleben, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1945, olja på pannå, ca 53x63 cm
Zustandsbeschreibung
698366
2019-11-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner