Olle Hjortzberg oljemålning

Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning
Olle Hjortzberg oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Ros och frukt stilleben, signerad och daterad Olle Hjortzberg 1945, olja på pannå, ca 53x63 cm

Zustandsbeschreibung

698366

2019-11-05