Arthur Sjäögren akvarell

Arthur Sjäögren akvarell
Arthur Sjäögren akvarell
Arthur Sjäögren akvarell
Arthur Sjäögren akvarell
Arthur Sjäögren akvarell
Arthur Sjäögren akvarell
Arthur Sjäögren akvarell
Arthur Sjäögren akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ARTHUR SJÖGREN (1874-1951): Jagande fauner, signerad och daterad CAS .96, akvarell på papper, bildyta ca 33x25 cm

Zustandsbeschreibung

698370

2019-11-05