Hans Agne Jakobsson fönsterlampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, fönsterlampa, 1970-tal, mässing, genombrutet dekormönster, höjd ca 14, diameter 10cm
Skador: Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

698376

2019-11-06