Louis Vuitton
Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
LOUIS VUITTON, väska, "Houston", år 2000, rött vernis, monogrammönstrat lackläder. Handtag av skinn och gulmetall, skinnfodrad, två innerfack varav ett med dragkedja, märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in Spain" och numrerad "CA0070". 30 x 25 x 15 cm.
Slitage. Renoverad med nya handtag hos Louis Vuitton, kvitto på detta medföljer.
698381
2019-11-17