Bordsur empire

Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire
Bordsur empire

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSUR, empire, 1800-talets början, emaljerad urtavla, senare urverk, förgylld brons, mässing, höjd ca 23 cm,

Slitage. Senare urverk.

698382

2019-11-05