Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslaget paket, signerad Y Edelman, numrerad 1168/1500, färglitografi, bladstorlek ca 61x43,5 cm

698411

2019-11-05