Bestick

Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick
Bestick

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHATULL MED BESTICK, ca 144 dlr, nickelbrons, Thailand 1970-tal, uppsättning för 12 personer, schatull i trä, mått ca 45x43

Bruksslitage, 1 trasig gaffel,

698412

2019-11-06