Utagawa Hiroshige träsnitt
Valmis
2019-11-05
698421
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
UTAGAWA HIROSHIGE (1797-1858): Figurscen, signerad, träsnitt, ca 32x22 cm, ej inramad
PROVENIENS: Diplomat Ragnvald Richardson (R:son) Bagge (1903-1991)
Fläckar, skador