Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA ESKILSTUNA ELEKTROFABRIK, 1950-tal, 2-armad, stomme i alm, svärtad fot, detaljer i mässing, höjd ca 175 cm

bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

698432

2019-11-06