Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EMMA TOLL (1847-1917): (2) "Italienare" samt Flicka med blommor, 1 signerad Emma Toll, pastell, ca 49x23 cm vardera,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Pappersskador
698433
2019-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här