Emma Toll

Emma Toll
Emma Toll
Emma Toll
Emma Toll
Emma Toll
Emma Toll

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMMA TOLL (1847-1917): (2) "Italienare" samt Flicka med blommor, 1 signerad Emma Toll, pastell, ca 49x23 cm vardera,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Pappersskador

698433

2019-11-25