Strömmätare
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STRÖMMÄTARE, G. Wohlmuth & Co. Tyskland. 1900-talets första hälft, i mörkbetsat träetui med hänklar, plakettmärkt, numrerad 75616, mått 36x27x27 cm
Slitage, mindre skada, ej funktionstestad
698434
2019-11-15