Fåtölj i svart skinn

Fåtölj i svart skinn
Fåtölj i svart skinn
Fåtölj i svart skinn
Fåtölj i svart skinn
Fåtölj i svart skinn
Fåtölj i svart skinn
Fåtölj i svart skinn
Fåtölj i svart skinn
Fåtölj i svart skinn
Fåtölj i svart skinn

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, omkring mitten av 1900-talet, ben i mahogny, djuphäftad klädsel i svart skinn, pärlspikad dekor, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, dammig, mindre slitage kring ben

698439

2019-11-06