Matsalsgrupp 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

500 SEK

2 000 SEK

MATSALGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, bemålad, stoppade sitsar, mönstrad klädsel, bordets mått höjd ca 74, diameter 110, 2 iläggsskivor vardera 48, stolarnas sitthöjd 45 cm

Smärre färgbortfall o slitage, lös dekordel medföljer

698444

2019-11-05