Matsalsgrupp 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
500 SEK
2 000 SEK
MATSALGRUPP, 7 dlr, 1900-talets andra hälft, bemålad, stoppade sitsar, mönstrad klädsel, bordets mått höjd ca 74, diameter 110, 2 iläggsskivor vardera 48, stolarnas sitthöjd 45 cm
Smärre färgbortfall o slitage, lös dekordel medföljer
698444
2019-11-05