Oscar Bergman akvarell

Oscar Bergman akvarell
Oscar Bergman akvarell
Oscar Bergman akvarell
Oscar Bergman akvarell
Oscar Bergman akvarell
Oscar Bergman akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Skärgård, signerad och daterad Oskar Bergman 1910, blandteknik, ca 27x41,5 cm

Uppklistrad nederkant med en fuktskada

698448

2019-11-05