Heron Parigi kontorsstol

Heron Parigi kontorsstol
Heron Parigi kontorsstol
Heron Parigi kontorsstol
Heron Parigi kontorsstol
Heron Parigi kontorsstol
Heron Parigi kontorsstol
Heron Parigi kontorsstol
Heron Parigi kontorsstol
Heron Parigi kontorsstol
Heron Parigi kontorsstol
Heron Parigi kontorsstol
Heron Parigi kontorsstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERON PARIGI, kontorsstol, "Canasta", 1980/90-tal, Heron Parigi Design Florence, svartlackerad aluminum, höjd och sänkbar

Bruksslitage

698466

2019-11-05