Askfat brons Frankrike

Askfat brons Frankrike
Askfat brons Frankrike
Askfat brons Frankrike
Askfat brons Frankrike
Askfat brons Frankrike
Askfat brons Frankrike
Askfat brons Frankrike
Askfat brons Frankrike
Askfat brons Frankrike
Askfat brons Frankrike

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ASKFAT, brons, Frankrike, 1900-tal, jugendstil, dekor i form av kvinna, signerad P. Delaune, höjd ca 5, längd 18 cm

Fläckar, slitage

698469

2019-11-05