Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
RAM, Karl Johan, 1800-talets första hälft, björk, grafiskt blad, ramens mått 30x33 cm
Några repor och märken
698472
2019-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här