Ram Karl Johan

Ram Karl Johan
Ram Karl Johan

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

RAM, Karl Johan, 1800-talets första hälft, björk, grafiskt blad, ramens mått 30x33 cm

Några repor och märken

698472

2019-11-15