Etsning efter Giovanni Francesco Romanelli

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

GIOVANNI FRANCESCO ROMAELLI, efter, etsning och gravyr, gravör Jean Baptiste Michel, "Hercules Omphale", daterad 1779, bildmått 23x27,5 cm

Fläckar, ej examinerad ur ram

698485

2019-11-15