Soffbord i ek
2019-11-06
698490
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets slut, stomme i massiv ek, höjd ca 57, 70x140 cm
Bruksslitage